قوانین حریم خصوصی

مدیریت و محافظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی افراد ذینفع ما برای کسب اعتماد و ساخت روابط مثبت طولانی مدت، امری ضروری است.

وب سایت www.seller.ir حریم شخصی اعضا و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها پایبند است.

- اطلاعات شخصی شما هنگام مشاهده ی وب سایت جمع آوری نمیشود مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

- هنگامی که شما اطلاعات شخصی- هویتی (هرگونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) خود را در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی بهتر و یا در صورت انعقاد قرارداد، طبق مفاد قرارداد فی مابین، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

- سایت Seller اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله، اجاره یا فروش با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد و در صورت تمایل میتوانید بخشی یا کلیه ی اطلاعات به جز نام کاربری خود را از سایت حذف نموده یا edit فرمایید.

با ورود به www.seller.ir، شما موافقت خود را با شرایط فوق اعلام می کنید. اگر چنانچه با این قوانین موافق نیستید پس از حذف اطلاعات شخصیتان‌ از سیستم خارج شوید.

مدیریت و محافظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی افراد ذینفع ما برای کسب اعتماد و ساخت روابط مثبت طولانی مدت، امری ضروری است.

اصلاحیه ی قوانین حریم خصوصی

اینترنت و امکانات وابسته به آن هر روز در حال تغییرند و به تبع آن روش استفاده ی افراد و قوانین مربوط به آن نیز تغییر خواهد کرد.

بدیهی است seller.ir حق به روزرسانی و اصلاح قوانین حریم خصوصی را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. شما می توانید از لینک گذاشته شده در footer صفحه، از آخرین قوانین مطلع شوید.

پیوندهای سایت

وب سایت ممکن است دارای پیوند به سایت های دیگر باشد. سایت فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال حفاظت از حریم خصوصی کاربران در سایت دیگر را ندارد و قوانین فوق صرفا مربوط به seller.ir میباشد.

توصیه می کنیم اطلاعیه های حریم خصوصی کلیه سایت هایی که بازدید می کنید را مطالعه نمایید.

نویسنده: وب سایت سلر - www.seller.ir

دریافت خبرنامه