حقوق و قوانین

کاربر گرامی ضمن تشکر از بازدید شما از وب سایت فروشنده به آدرس www.seller.ir، مجموعه حقوق و قوانین وب سایت جهت آگاهی شما، در ادامه ارائه شده است. لطفا قبل از عضویت در سایت و یا خرید از شرکتهای معرفی شده این مجموعه قوانین را به دقت مطالعه فرمایید.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد وب سایت فروشنده محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و محتوای موجود از سایت برندهای معتبر معرفی شده ترجمه و یا به صورت اختصاصی تولید شده اند.

به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وبسایت www.seller.ir بلامانع است. هر گونه استفاده از مطالب وب سایت با مقاصد تجاری و اقتصادی ممنوع و قابل پیگیری است.

محتوای سایت

مجموعه اطلاعات و محتویات وب سایت فروشنده صرفا جهت اطلاع رسانی و آگاهی کاربران وب سایت، قبل از خرید از فروشگاههایی که آمادگی خود را جهت ارائه ی محصول اعلام کرده اند، تدوین شده است.

این اطلاعات به گونه ای مختصر و گویا است و امکان اشتباهات ناخواسته در آن وجود دارد.

لطفا در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل با واحد پشتیبانی سایت به آدرس support@seller.ir در ارتباط باشید.

حقوق کاربر

این وب سایت کلیه اطلاعات و مشخصات ثبت شده توسط کاربران در وب سایت را محرمانه تلقی نموده و نهایت تلاش خود را برای ارتقای امنیت و احترام به حریم خصوصی افراد به کار خواهد بست. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

مسئولیت خدمات ارائه و فروش محصول به کاربران به عهده ی شرکتهایی که آمادگی خود را جهت ارائه ی محصول اعلام داشته اند خواهد بود و وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال تحویل و گارانتی محصولات ندارد.

ارتباطات الکترونیکی

کلیه ی اطلاعیه ها شامل رویدادها، خدمات، سرویس های ویژه (پروموشن ها) و ارتباطات واحد فروش و پشتیبانی سایت فروشنده با شرکتهای طرف قرارداد، به وسیله ی پست الکترونیک ثبت شده در مشخصات شرکت، انجام می گیرد و آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که شرکت در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه ارتباطی رسمی و مورد تایید فی مابین است.

توجه داشته باشید که ایمیلهای زیرمجموعه ی seller.ir به عنوان مثال info@seller.ir تنها ایمیلهای مورد تایید سایت فروشنده جهت ارتباط با کاربران و مشترکین سایت هستند. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل تحت عنوان seller یا سایت فروشنده، با هر ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام وب سایت است و در صورت دریافت چنین ایمیلی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support@seller.ir اطلاع دهید.

شرایط قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تا رفع مشکل معلق خواهد شد.

نویسنده: وب سایت سلر - www.seller.ir

دریافت خبرنامه